50% korting op lidmaatschap!

04 april 2020

Het is nog niet bekend wanneer we weer de tennisbaan op mogen van de overheid, maar TC De Schapekolk heeft alvast een aanbieding voor nieuwe leden!

Je kunt i.v.m. het ingekorte tennisseizoen nu lid worden met 50% korting op het lidmaatschap. Dan kun je ook deze zomer nog genieten van de sport faciliteiten van onze club en de gezelligheid, zowel op als naast de baan in de kantine of op het terras. En in 2021 bestaat onze vereniging 50 jaar en dat gaat gevierd worden met veel leuke activiteiten.

Er wordt gespeeld op All-Weather banen (2)  of op gravelbanenc(4). Door het huidige ledenaantal is er maar een kleine kans dat je wordt afgehangen tijdens het tennissen en er zijn veel leuke groepen waar je bij kunt aansluiten na de introductie.

Kom op 6 juni naar de Open Dag voor een kennismaking!

Nieuwscategorieën


Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit nieuwsbericht
Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen
logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 570 591 694

Sportpark Borgele

Bredenhorst 187
7414 HE Deventer